Samovar i nysilver Polen

Samovar i nysilver Polen
Samovar i nysilver Polen
Samovar i nysilver Polen
Samovar i nysilver Polen
Samovar i nysilver Polen
Samovar i nysilver Polen
Samovar i nysilver Polen
Samovar i nysilver Polen
Samovar i nysilver Polen
Samovar i nysilver Polen
Samovar i nysilver Polen
Samovar i nysilver Polen
Samovar i nysilver Polen
Samovar i nysilver Polen
Samovar i nysilver Polen
Samovar i nysilver Polen

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SAMOVAR, nysilver, med bricka och skorsten, Warszawa, stämplad Fraget, verksam 1896-1915, märkt med kejserliga dubbelörnen pga kejserlig hovleverantör

Benknoppar med skador

176166

2013-03-26