Tallrikar Meissen

Tallrikar Meissen
Tallrikar Meissen
Tallrikar Meissen
Tallrikar Meissen
Tallrikar Meissen
Tallrikar Meissen

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TALLRIKAR, 6 st., porslin, Meissen, Marcolinis period 1774-1814, diameter 24 cm

Smärre skador och lagningar

176192

2013-03-27