Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALLBERG, Harald (1895-1963): Prins Eugen, signerad i plåten, signerad och daterad 1942, 7/15, 24,5x16,5 cm
Enstaka fläckar
176202
2013-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här