Harald Sallberg etsning

Harald Sallberg etsning
Harald Sallberg etsning
Harald Sallberg etsning
Harald Sallberg etsning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALLBERG, Harald (1895-1963): Prins Eugen, signerad i plåten, signerad och daterad 1942, 7/15, 24,5x16,5 cm

Enstaka fläckar

176202

2013-03-28