Karl Johannes Dörnberger blandteknik
2013-03-28
176203
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
DÖRNBERGER, Karl Johannes (Norge 1864-1940): signerad och daterad Dörnberger fecit et compsie 1900, blandteknik, 30x53 cm