Karl Johannes Dörnberger blandteknik

Klubbat för:

3 400 SEK

6 000 SEK

DÖRNBERGER, Karl Johannes (Norge 1864-1940): signerad och daterad Dörnberger fecit et compsie 1900, blandteknik, 30x53 cm

176203

2013-03-28