Klubbat för:
3 400 SEK
6 000 SEK
DÖRNBERGER, Karl Johannes (Norge 1864-1940): signerad och daterad Dörnberger fecit et compsie 1900, blandteknik, 30x53 cm
176203
2013-03-28