Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSKRONOR, 2 st, 1900-tal, gustaviansk stil, för 5 ljus vardera, höjd ca 50 vardera
Skador lösa detaljer
176223
2013-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här