Skrivställ i porslin

Skrivställ i porslin
Skrivställ i porslin
Skrivställ i porslin
Skrivställ i porslin
Skrivställ i porslin
Skrivställ i porslin
Skrivställ i porslin
Skrivställ i porslin
Skrivställ i porslin
Skrivställ i porslin
Skrivställ i porslin
Skrivställ i porslin
Skrivställ i porslin
Skrivställ i porslin
Skrivställ i porslin
Skrivställ i porslin
Skrivställ i porslin
Skrivställ i porslin
Skrivställ i porslin
Skrivställ i porslin

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVSTÄLL, porslin, KPM (Königlische Porzellan Manufaktur, Berlin, Tyskland), romersk krigare, polykromt bemålad, märkt Berlin i blått samt KPM i rött, höjd ca 33 längd 39 cm

Skador, lagningar

176260

2013-03-27