Skrivställ i porslin
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIVSTÄLL, porslin, KPM (Königlische Porzellan Manufaktur, Berlin, Tyskland), romersk krigare, polykromt bemålad, märkt Berlin i blått samt KPM i rött, höjd ca 33 längd 39 cm
Skador, lagningar
176260
2013-03-27