Vävd tapet efter 1700-talsförslag

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

VÄVD TAPET, omkring 1900, efter 1700-talsförlaga, motiv med pastoralt landskap, ca 370x240 cm
PROVENIENS: Häringe Slott

Smärre skador

176280

2013-03-30