Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
VÄVD TAPET, omkring 1900, efter 1700-talsförlaga, motiv med pastoralt landskap, ca 370x240 cm
PROVENIENS: Häringe Slott
Smärre skador
176280
2013-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här