Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORD, med låda, orientaliskt, betsat, höjd 84, 40x40 cm
PROVENIENS: Häringe Slott
Skador
176282
2013-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här