Bord orientaliskt

Bord orientaliskt
Bord orientaliskt
Bord orientaliskt
Bord orientaliskt
Bord orientaliskt
Bord orientaliskt

Klubbat för:

350 SEK

1 200 SEK

BORD, med låda, orientaliskt, betsat, höjd 84, 40x40 cm
PROVENIENS: Häringe Slott

Skador

176282

2013-03-30