Siri Schotte pastell

Siri Schotte pastell
Siri Schotte pastell
Siri Schotte pastell
Siri Schotte pastell

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

SCHOTTE, Siri (1867-1951): Aftonstämning - motiv från Jämtland, signerad och daterad S. Schotte 1901, pastell, 25,5x43 cm

176283

2013-03-30