KH Bergqvist akvarell

KH Bergqvist akvarell
KH Bergqvist akvarell
KH Bergqvist akvarell
KH Bergqvist akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

800 SEK

BERGQVIST, Karl Hjalmar (1894-1972): "La Madeleine-Paris", signerad och daterad Karl Hj. Bergqvist -57, akvarell, 31x43,5 cm

176297

2013-03-29