Klubbat för:
3 200 SEK
3 000 SEK
CARLEMAN, Carl Gustaf (1821-1911): Bärplockare -motiv från Dalarna, signerad och daterad C. G. Carleman 1880, olja på duk, 46x64 cm
Krackeleringar, dubblerad
176300
2013-03-30