John Ivar Berg olja

John Ivar Berg olja
John Ivar Berg olja
John Ivar Berg olja
John Ivar Berg olja
John Ivar Berg olja
John Ivar Berg olja

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERG, John Ivar (1916-2003): "Kyssen", monogramsignerad och daterad JIB 71, olja på duk, 65x82 cm

176304

2013-03-29