John Ivar Berg olja

John Ivar Berg olja
John Ivar Berg olja
John Ivar Berg olja
John Ivar Berg olja
John Ivar Berg olja
John Ivar Berg olja

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERG, John Ivar (1916-2003): Motiv från Madeira, monogramsignerad JIB -75, olja på duk, 56x66 cm

Vågig duk

176310

2013-03-29