Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BERG, John Ivar (1916-2003): Motiv från Madeira, monogramsignerad JIB -75, olja på duk, 56x66 cm
Vågig duk
176310
2013-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här