Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FAT, 5 st, ölreklam från Tuborg och Carlsberg, daterade 1902, -03, -04, -05, och -08, längd 20-26 cm
Krackelringar
176311
2013-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här