Breweriana

Breweriana
Breweriana
Breweriana
Breweriana
Breweriana
Breweriana
Breweriana
Breweriana

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, 5 st, ölreklam från Tuborg och Carlsberg, daterade 1902, -03, -04, -05, och -08, längd 20-26 cm

Krackelringar

176311

2013-03-25