Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKULPTUR, patinerad metall, 1800-tal, putto med and, höjd 58 cm
PROVENIENS: Häringe Slott
Omarbetad, troligen fontänfigur
176313
2013-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här