Skulptur 1800-tal

Skulptur 1800-tal
Skulptur 1800-tal
Skulptur 1800-tal
Skulptur 1800-tal
Skulptur 1800-tal
Skulptur 1800-tal
Skulptur 1800-tal
Skulptur 1800-tal
Skulptur 1800-tal
Skulptur 1800-tal

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKULPTUR, patinerad metall, 1800-tal, putto med and, höjd 58 cm
PROVENIENS: Häringe Slott

Omarbetad, troligen fontänfigur

176313

2013-03-30