Kaffeservis lockkarott
2013-03-30
176327
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KAFFESERVIS, 3 dlr, tenn, LOCKKAROTT, GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL, TEKOKARE, nysilver, bl a stämplade Danmark, karottens längd 25 cm
PROVENIENS: Häringe Slott
Bruksslitage