Prakturna omkring 1900

Prakturna omkring 1900
Prakturna omkring 1900
Prakturna omkring 1900
Prakturna omkring 1900
Prakturna omkring 1900
Prakturna omkring 1900
Prakturna omkring 1900
Prakturna omkring 1900

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PRAKTURNA, omkring 1900, patinerad metall, rikt dekorerad med puttis, höjd 60 cm
PROVENIENS: Häringe Slott

Skador, lagningar

176331

2013-03-30