Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PRAKTURNA, omkring 1900, patinerad metall, rikt dekorerad med puttis, höjd 60 cm
PROVENIENS: Häringe Slott
Skador, lagningar
176331
2013-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här