Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FORMAR, KASTRULLER, KAFFEPANNA, mm, 18/1900-tal, koppar
PROVENIENS: Häringe Slott
Bucklor
176332
2013-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här