Formar kastruller i koppar

Formar kastruller i koppar
Formar kastruller i koppar
Formar kastruller i koppar
Formar kastruller i koppar
Formar kastruller i koppar
Formar kastruller i koppar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FORMAR, KASTRULLER, KAFFEPANNA, mm, 18/1900-tal, koppar
PROVENIENS: Häringe Slott

Bucklor

176332

2013-03-30