Gudrun Holm oljemålning

Gudrun Holm oljemålning
Gudrun Holm oljemålning
Gudrun Holm oljemålning
Gudrun Holm oljemålning
Gudrun Holm oljemålning
Gudrun Holm oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HOLM, Gudrun (1913-2005): "Marknadsskjutsar vid Borgholm", signerad och daterad Gudrun Holm 1947, olja på pannå, 25x36 cm

176333

2013-03-29