Relief porträtt 1800-tal

Relief porträtt 1800-tal
Relief porträtt 1800-tal
Relief porträtt 1800-tal
Relief porträtt 1800-tal
Relief porträtt 1800-tal
Relief porträtt 1800-tal
Relief porträtt 1800-tal
Relief porträtt 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RELIEFPORTRÄTT, 3 st, 1800-tal, porträtt i vax, bl a Riksföreståndaren Sten Sture den äldre, höjd 9 cm
PROVENIENS: Häringe Slott

Skador

176334

2013-03-30