Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
RELIEFPORTRÄTT, 3 st, 1800-tal, porträtt i vax, bl a Riksföreståndaren Sten Sture den äldre, höjd 9 cm
PROVENIENS: Häringe Slott
Skador
176334
2013-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här