Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Parma -skeppsporträtt, signerad och daterad E. Vessberg 1952, olja på duk, 54x73 cm

Fläckar

176336

2013-03-30