Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

800 SEK

KARMSTOL, skuren ek, barockstil, 1900-tal

Skador, bortfall, lösa delar medföljer

176341

2013-03-28