Golvlampa art deco
Klubbat för:
8 000 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
GOLVLAMPA, art deco, föreställande kvinna som håller en lampkupa i alabaster, skulpterad betsad björk, signerad och daterad O Schalin 1933, möjligen av Oswald Schalin, höjd 178 cm inklusive skärm
Kuntoraportti
176343
Päivämäärä:
2013-03-24