Golvlampa art deco

Golvlampa art deco
Golvlampa art deco
Golvlampa art deco
Golvlampa art deco
Golvlampa art deco
Golvlampa art deco
Golvlampa art deco
Golvlampa art deco
Golvlampa art deco
Golvlampa art deco

Klubbat för:

8 000 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

GOLVLAMPA, art deco, föreställande kvinna som håller en lampkupa i alabaster, skulpterad betsad björk, signerad och daterad O Schalin 1933, möjligen av Oswald Schalin, höjd 178 cm inklusive skärm

Kuntoraportti

176343

Päivämäärä:

2013-03-24