Vas Kina

Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, 1700-tal, Kina, kalabassformad, höjd 13 cm

Lagning

176354

2013-03-24