Beck & Ljung litografier

Beck & Ljung litografier
Beck & Ljung litografier
Beck & Ljung litografier
Beck & Ljung litografier

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): "Misti" 61/199 och "Moonbox" 38/199 signerad Beck & Ljung 1981, bladstorlek 44x62 cm vardera

176360

2013-03-29