Salongsgrupp Louis XVI-stil
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SALONGSGRUPP, 7 dlr, Louis XVI-stil, 1900-talets första hälft, mahognyfanér, dekor i förgylld mässing, bestående av soffa, längd 138, skåp, höjd 154, 50x41, bord, diameter 48, höjd 74 cm, karmstolar 1 par samt stolar 1 par
Skador repor samt lösa delar
176367
2013-03-29