Salongsgrupp Louis XVI-stil

Salongsgrupp  Louis XVI-stil
Salongsgrupp  Louis XVI-stil
Salongsgrupp  Louis XVI-stil
Salongsgrupp  Louis XVI-stil
Salongsgrupp  Louis XVI-stil
Salongsgrupp  Louis XVI-stil
Salongsgrupp  Louis XVI-stil
Salongsgrupp  Louis XVI-stil
Salongsgrupp  Louis XVI-stil
Salongsgrupp  Louis XVI-stil

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALONGSGRUPP, 7 dlr, Louis XVI-stil, 1900-talets första hälft, mahognyfanér, dekor i förgylld mässing, bestående av soffa, längd 138, skåp, höjd 154, 50x41, bord, diameter 48, höjd 74 cm, karmstolar 1 par samt stolar 1 par

Skador repor samt lösa delar

176367

2013-03-29