Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HIRSCHFELD, Emil Benediktoff (1867-1922): Kvällsarbete i hamnen, signerad E.B.Hirschfeld, olja på duk, 46x61 cm
Färgbortfall längs dukkant
176368
2013-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här