Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EHRÉN, Sven-Olof (född 1927): (6) Gamla Stan, signerade och daterade Sven Olof Ehren -80, 328/360, litografier, bladstorlek bladstorlek 64,5x50,5 cm, i mapp
176370
2013-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här