Sven-Olof Ehrén färglitografier

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EHRÉN, Sven-Olof (född 1927): (6) Gamla Stan, signerade och daterade Sven Olof Ehren -80, 328/360, litografier, bladstorlek bladstorlek 64,5x50,5 cm, i mapp

176370

2013-03-29