Sven-Olof Ehrén färglitografier
2013-03-29
176373
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EHRÉN, Sven-Olof (född 1927): (4) Stockholmsmotiv, delvis signerade och daterade -94, delvis numrerade, färglitografier, bladmått vardera 46x75 cm