Sven-Olof Ehrén färglitografier

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EHRÉN, Sven-Olof (född 1927): (11) Bl a Stockholmsmotiv, delvis signerade och numrerade, färglitografier, varierande storlek

176375

2013-03-29