Bowlingkäglor

Bowlingkäglor
Bowlingkäglor
Bowlingkäglor
Bowlingkäglor

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOWLINGKÄGLOR, 8 st, 1900-tal, höjd 37 cm

Bruksskick

176418

2013-03-24