Väggrelief brons Bertil Berggren

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

BERGGREN L, Bertil (1917-2006): Figurscen, signerad och daterad Bertil L Berggren 1945, brons, väggrelief, 45x14 cm

176422

2013-03-25