Vattentunna 1800-tal koppar

Vattentunna 1800-tal koppar
Vattentunna 1800-tal koppar
Vattentunna 1800-tal koppar
Vattentunna 1800-tal koppar
Vattentunna 1800-tal koppar
Vattentunna 1800-tal koppar
Vattentunna 1800-tal koppar
Vattentunna 1800-tal koppar

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VATTENTUNNA, koppar, 1800-talets första hälft, hänklar med lejonmaskaroner, höjd 46 cm, med förtent skopa

176446

2013-03-26