Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Västan - sommarbåten", signerad och numrerad Roland S., 225/310, färglitografi, 29x44 cm

Gulnader

176476

2013-03-30