Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Västan - sommarbåten", signerad och numrerad Roland S., 225/310, färglitografi, 29x44 cm
Gulnader
176476
2013-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här