Damarmbandsur Juwel 1960-tal

Damarmbandsur Juwel 1960-tal
Damarmbandsur Juwel 1960-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DAMARMBANDSUR, Juwel, 1960-tal, manuellt, boett och stelt armband i silver, 32x 28 mm

Slitage

176480

2013-04-02