Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
DAMARMBANDSUR, Juwel, 1960-tal, manuellt, boett och stelt armband i silver, 32x 28 mm
Slitage
176480
2013-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här