Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 1900-tal, barockstil, ek, rika inläggningar i olika träslag, höjd 190, 64x104 cm, nyckel finns
Torrsprickor, skador
176487
2013-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här