Skåp med intarsia

Skåp med intarsia
Skåp med intarsia
Skåp med intarsia
Skåp med intarsia
Skåp med intarsia
Skåp med intarsia

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 1900-tal, barockstil, ek, rika inläggningar i olika träslag, höjd 190, 64x104 cm, nyckel finns

Torrsprickor, skador

176487

2013-03-30