Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
SKÄNK, med spegeluppsats, 1900-tal, Louis XV-stil, grönmålad och förgylld, dörrspeglar med polykrom dekor av mytologiska figurer, höjd 198, 120x65 cm, nyckel finns
176492
2013-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här