Skänk Louis XV-stil

Skänk Louis XV-stil
Skänk Louis XV-stil
Skänk Louis XV-stil
Skänk Louis XV-stil
Skänk Louis XV-stil
Skänk Louis XV-stil
Skänk Louis XV-stil
Skänk Louis XV-stil
Skänk Louis XV-stil
Skänk Louis XV-stil
Skänk Louis XV-stil
Skänk Louis XV-stil
Skänk Louis XV-stil
Skänk Louis XV-stil

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

SKÄNK, med spegeluppsats, 1900-tal, Louis XV-stil, grönmålad och förgylld, dörrspeglar med polykrom dekor av mytologiska figurer, höjd 198, 120x65 cm, nyckel finns

176492

2013-03-30