Carl L Lindqvist akvarell

Carl L Lindqvist akvarell
Carl L Lindqvist akvarell
Carl L Lindqvist akvarell
Carl L Lindqvist akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LINDQVIST, Carl L., Fransk fiskebåt i hög sjö, signerad och daterad Carl L. Lindqvist -08, akvarell, 52x36 cm

Reva

176494

2013-03-30