Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LINDQVIST, Carl L., Fransk fiskebåt i hög sjö, signerad och daterad Carl L. Lindqvist -08, akvarell, 52x36 cm
Reva
176494
2013-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här