Matsalsmöbel engelsk stil

Matsalsmöbel engelsk stil
Matsalsmöbel engelsk stil
Matsalsmöbel engelsk stil
Matsalsmöbel engelsk stil
Matsalsmöbel engelsk stil
Matsalsmöbel engelsk stil

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATGRUPP, 7 dlr,1900-tal, England, mahogny, bestående av, matbord med 3 iläggsskivor, 6 stolar, bordets höjd 76, diameter 120, total längd 255 cm

Bruksslitage

176502

2013-03-31