Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATGRUPP, 7 dlr,1900-tal, England, mahogny, bestående av, matbord med 3 iläggsskivor, 6 stolar, bordets höjd 76, diameter 120, total längd 255 cm
Bruksslitage
176502
2013-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här