Antik Soumak

Antik Soumak
Antik Soumak
Antik Soumak
Antik Soumak

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ORIENTMATTA, Soumak, antik, ca 286x205 cm

Hårt sliten, skador och lagningar

176504

2013-04-03