Skåp art deco

Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco
Skåp art deco

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, betsat trä, art deco, låsbara dörrar, bakomvarande inredning med lådor och speglar, höjd 180, 90x42 cm

Speglar med fläckar, belysning ej fungerande, slitage/repor

176510

2013-03-30