Staffli 1800-talets slut

Staffli 1800-talets slut
Staffli 1800-talets slut
Staffli 1800-talets slut
Staffli 1800-talets slut

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STAFFLI, 1800-talets slut, gotisk stil, bemålad, höjd ca 212 cm

Skador och lösa delar

176524

2013-03-29