Garnityr omkring 1900
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GARNITYR, omkring 1900, troligen Österrike/Ungern, bestående av, halsband, amband, brosch, örhängen, 1 par, ring, förgyllt silver och turkoser, filigranarbete, svenska importstämplar
Ringen med filigranskada
176528
2013-03-26