Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vågor, signerad och daterad A. Norrman 1917, olja på duk, 85x165 cm
176530
2013-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här