Oidentifierad konstnär A. Norrman

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vågor, signerad och daterad A. Norrman 1917, olja på duk, 85x165 cm

176530

2013-03-31